Doplnky výživy

EXTREME&FIT NUTRITION - kvalita zo SLOVENSKA Vážení vyznávači fitness, kulturistiky a zdravého životného štýlu. Dovoľte, aby sme Vám v krátkosti predstavili značku Extreme&Fit. Výživové doplnky Extreme&Fit si od roku 2014 získavajú svojou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou veľký počet spokojných a stabilných odberateľov nie len na Slovensku ale aj v ČR, Holandsku, Slovinsku a i. Extreme&Fit patrí medzi top značky, ktorá má vo svojom portfóliu vyše 50 druhov výrobkov. Z tejto naozaj širokej škály doplnkov výživy si dokážu vybrať ako siloví, vytrvalostní, kondiční, tak aj profesionálni športovci z rôznych športových odvetví. Značka Extreme&Fit na výrobu svojich doplnkov používa jedny z najkvalitnejších surovín z Nemecka, Nového Zélandu, Anglicka, no podstatné je to, že sa tieto suroviny spracovávajú na SLOVENSKU v najmodernejšom zariadení s novými automatizovanými tabletovačkami, kapsulovačkami a miešačkami vo vysokej kvalite. EXTREME&FIT – vyskúšajte a urobte si vlastný názor.

 

Aktívne filtre

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - WPC 80

  18,50 €

  WPC 80% CFM je špičkový proteín veľmi lahodnej chuti. Tento vysokoproteínový výživový doplnok obsahuje v sušine 80% bielkovín, čo predstavuje v každej dávke až 22,5g čistých bielkovín. WPC 80 je určený pre podporu rastu svalovej hmoty, zvýšenie výkonu a regeneráciu. Je vyrobený z vysoko kvalitného instantného (ľahko rozpustného) sorvátkového proteínu CFM (najmodernejšie technológie výroby - cross flow microfiltrated). Svojim antikatabolickým účinkom pomáha udržať svalovú hmotu i za situácie nízkeho energetického príjmu. Obsahuje všetky esenciálne a neesenciálne aminokyseliny s vysokým podielom aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valín,L-izoleucín) a Glutamínu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT ZERO SUGAR - ISO 90

  12,00 €

  ISO 90 je určený na podporu nárastu čistej svalovej hmoty a k zvýšeniu sily a vytrvalosti a regenerácie. Okrem objemového obdobia je veľmi vhodný tiež do diét a pre obdobie rysovania svalovej hmoty ako pre mužov tak aj pre ženy. ISO 90 je proteínový instantný  izolát lahodnej chuti získaný ultrafiltráciou srvátky, čo je zárukou maximálnej využiteľnosti a vynikajúcej stráviteľnosti. Svojím silným antikatabolickým účinkom pomáha udržať a budovať svalovú hmotu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - MATRIX

  18,90 €

  Matrix Night proteín s postupným vstrebávaním je odborne a veľmi efektívne kombinovaná a dokonale vyvážená proteínová zmes, ktorá poskytuje svalom výhody z rôznych  živočíšnych zdrojov bielkovín. Ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, Kazein, Vaječný albumín a Glutamín peptid. To zaručí tu správnu kombináciu pre udržanie a nárast svalovej hmoty, sily a regenerácie. Neobsahuje sójový ani pšeničný proteín, iba živočíšne bielkoviny a preto je plnohodnotný, ale aj lahodný a dobre rozpustný. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - HYDRO 77, 1000g

  33,00 €

  Tento proteín je enzymatický hydrolyzovaný srvátkový proteín. Hydro 77 je najkvalitnejší zdroj bielkovín s vysokou dávkou BCAA,  aminokyselín, glutamínu. Je používaný profesionálnymi športovcami, pretože im umožňuje stráviť veľké množstvo bielkovín, čo nie je možné s bežnými proteínovými doplnkami. Vďaka hydrolýze tento proteínový nápoj nezaťažuje tráviaci systém, takže živiny putujú priamo do krvného obehu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - SOY PROTEIN 1000g

  14,00 €

  Sójový proteínový izolát obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny pre rast svalovej hmoty s  nulovým obsahom tuku. Sójový proteín je veľkým prínosom pre osoby s neznášanlivosťou laktózy a vegetariánov. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - BEEF PROTEIN 1000g

  27,00 €

  BEEF Protein je multifunkčný peptidovo - aminokyselinový prípravok z čistého hydrolyzovaného hovädzieho mäsa unikátnej kvality s prídavkom hydrolyzovaného srvátkového proteínu pre maximálne zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - MICELLAR CASEIN 1000g

  23,50 €

  Micelárny kazeín je nočný, pomaly vstrebateľný proteín výbornej chuti. Má hustú konzistenciu a dobre zasýti telo bielkovinami počas spánku. Je skvelým zdrojom bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami hlavne bodybuildérmi. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - GAINER 21

  11,00 €

  Whey Gainer 21 je lahodný nápoj pre extrémne rýchle naberanie hmotnosti, svalovej hmoty a dobrej regenerácie po tréningu. Bol vyvinutý preto, aby tvojmu telu poskytol vysoké množstvo kvalitných kalórii a bielkovín. Bielkovinová časť je vyrobená výhradne z prvotriednej kvality instantného srvátkového proteínu CFM, ktorá je zárukou maximálnej využiteľnosti  a ľahkého trávenia. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - dextróza 1000g

  4,50 €

  Glukóza je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi. Tak sa dostáva do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie, alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni vo forme glykogénu (makromolekula zložená z molekúl glukózy). Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - maltodextrín

  4,50 €

  Maltodextrín je  komplex zložených prírodných cukrov, ktoré v správnom množstve dodajú vyčerpanému organizmu potrebnú energiu. Je vhodný pre aktívnych športovcov a kulturistov pre zvýšenie energetického príjmu a dosiahnutie maximálneho výkonu. Plynule dodáva glukózu do krvného obehu a optimálne dopĺňa svalový glykogén, čo zabezpečuje dostatok energie počas tréningu a to bez zažívacích ťažkostí. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - BCAA 2: 1: 1

  16,90 €

  BCAA 2:1:1 majú v sebe obsiahnuté všetky tri esenciálne voľné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktorými sú L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje pomer 2:1:1 free form a iba tieto aminokyseliny prechádzajú cez pečeň v nezmenenej podobe a z krvi sa okamžite dostávajú priamo do svalov. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - BCAA INSTANT

  25,00 €

  BCAA 2:1:1 (Leucín, Izoleucín, Valín) instant je doplnok podporujúci tvorbu svalstva s obsahom vetvených aminokyselín bez cukru. Podaním pred výkonom zväčšujú energiu, silu a regeneráciu. BCAA  počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej. Sú preto pre športovcov pomerne nedostatkové, pritom zásadne ovplyvňujú regeneráciu, zotavenie po športe a funkciu svalov. Podaním zvyšujú pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu a zvyšujú vylučovanie rastového hormónu. BCAA sú v instantnej forme, výborne sa rozpúšťajú. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - AMINO BEEF

  13,00 €

  Amino Beef sú proteínové tablety s vysokým obsahom živočíšneho proteínového hydrolyzátu na podporu rastu svalovej hmoty. Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje okrem hydrolyzátu hovädzieho mäsa aj hydrolyzát vaječného bielka na zvýšenie biologickej využiteľnosti. Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je zvlášť vhodný v rysovacom období. Okrem ochrany svalovej hmoty pred katabolizmom prispievajú aj k urýchlenej regenerácií a k tvorbe anabolických procesov. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - WHEYAMINOHYDRO 6000

  14,00 €

  100% čisté srvátkové aminokyseliny s  komplexným aminokyselinovým  spektrum a okamžitou vstrebávateľnosťou. Pokryté je úplné spektrum esenciálnych ako aj neesenciálnych aminokyselín s vysokým podielom BCAA a Glutamínu. Pomocou  AMINO  HYDRO 6000 ste schopní udržať pozitívnu dusíkovú bilanciu a anabolický stav organizmu. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - EGG AMINO

  14,00 €

  EGG bielkovina v optimálnej kombinácii obsahuje všetkých osem esenciálnych aminokyselín. Ich optimálny pomer zabezpečuje dokonalé využitie aminokyselín pri tvorbe svalovej hmoty, regenerácii a chráni sval pred rozpadom. EGG Amino pomôže najmä vtedy, keď máte veľmi vysoké požiadavky na fyzický výkon. EGG Amino je teda pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie a novotvorbu svalovej hmoty. Hydrolyzovaný vaječný EGG albumín obohatený o glutamínové peptidy je ideálnym zdrojom všetkých esenciálnych i neesenciálnych aminokyselín. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - L-LYZÍNU

  9,90 €

  LYZÍN - je pre človeka jednou z esenciálnych aminokyselín,  ľudské telo ho nedokáže samo vyrobiť a preto ho musí prijímať v strave, resp. v doplnkoch výživy. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - KREATÍN CREAPURE

  12,00 €

  Kreatín monohydrát  je vysoko účinný produkt pre rýchle zvyšovanie sily a budovanie novej svalovej hmoty. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - CREATIN PH-X

  10,00 €

  KREATIN PH-X, s obsahom až 3400mg v dennej dávke. Creatin pH-X slúži na maximálne zvýšenie sily a intenzity cvičenca. Zvýšenie hodnoty pH v kreatínových molekulách zabezpečuje, že KREATIN pH-X prejde cez tráviaci systém a vstrebáva sa priamo do krvného obehu. Vďaka vysokej hodnote pH ho možno používať 10 krát efektívnejšie ako tradičný kreatín monohydrát. Kreatin pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa využije pre svalstvo skoro na 100%. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - CREA MEGA STRONG + HMB

  11,00 €

  Crea Mega Strong v tabletách je vysoko účinný produkt pre rýchle zvyšovanie sily a budovanie novej svalovej hmoty. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - ARGININ AKG

  9,90 €

  ARGININE AKG – super pump  je prípravok s obsahom aminokyseliny L-arginínu. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - TRIBULL NOX

  15,00 €

  Tribull NOX je vyvinutý na podporu vlastného rastového hormónu, zvýšenie produkcie vlastného testosterónu, podporu redukovania tukových zásob, skvalitnenie hustoty svalstva, sily a zrýchlenie regenerácie. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - TESTOSTERÓNOVÉ THERRESTRIS 90%

  12,00 €

  Prírodný stimulant testosterónu získaný z rastliny Tribulus Terrestris je v súčasnej dobe veľmi obľúbený výživový doplnok stravy. Zvýšená hladina testosterónu má priaznivý vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty, svalovú vytrvalosť a zlepšenie  sexuálneho libida u mužov aj žien. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - GABA

  12,00 €

  Gama-amino kyselina maslová (GABA) je aminokyselina, ktorá pôsobí ako neurotransmiter v centrálnom nervovom systéme. Inhibuje nervový prenos v mozgu a upokojuje nervovú aktivitu. Niekoľko klinických štúdií dokázalo, že užívaním GABA sa stimuluje rastový hormón a preto je veľmi populárny medzi kulturistami. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - DAA

  12,00 €

  DAA je prirodzený modulátor testosterónu obsahujúci kyselinu D - asparágovú farmaceutickej kvality. DAA obsahuje unikátnu formu kyseliny asparágovej, ktorá stimuluje proces syntézy testosterónu z cholesterolu. Vysoká hladina tohto androgénneho hormónu stimuluje anabolizmus, vedie k rýchlemu nárastu sily a objemu svalovej hmoty. DAA  zlepšuje vytrvalostný výkon u športovcov, podporuje sexuálne funkcie a zvyšuje libido. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - HMB

  8,90 €

  HMB je skrátený názov pre látku beta-hydroxy-beta-methyl- butyrat, ktorá je metabolitom jednej z rozvetvených aminokyselín - leucínu. HMB v spojení so záťažovým tréningom, kvalitnou stravou s dostatočným príjmom bielkovín dokáže efektívne zvýšiť výstavbu novej svalovej hmoty a podporiť spaľovanie prebytočných telesných tukov. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - MACC

  16,00 €

  Maca je prastará liečivá bylina Peruánskych Ánd. Je tiež známa ako Lepidium Meyenii, ročná rastlina, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru.  Maca je v Peru uctievaná  viac ako 2000 rokov. Podľa legendy sa hovorí, že bojovníci Inkov jedli  Macu pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily a vytrvalosti. Španielski dobyvatelia ju nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - TMR

  12,50 €

  TMR je výživový doplnok s unikátnym zložením troch vysoko účinných látok. TRIBULUS TERRESTRIS 90%, MACCA PERU a Rhodiola.  Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - EXTREME PUMP

  27,00 €

  Extreme pump je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého a jeho hlavným účinkom je zvýšenie sily a napumpovanosti svalov. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - TAURIN

  8,25 €

  Aminokyselina TAURIN sa zúčastňuje na metabolických procesoch v mozgu. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzívnom cvičení. Taurin zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody. Podporuje hydratáciu organizmu počas cvičenia a tiež ochraňuje srdce pred poškodením. Má vynikajúce antioxidačné vlastnosti a dokáže pripraviť organizmus na zvýšenú záťaž. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - GLUTAMIN PURE 100%

  14,00 €

  L-Glutamine je aminokyselina ktorá pôsobí podobným mechanizmom ako anaboliká, pretože dostatočné množstvo glutamínu v tele podnecuje produkciu silne anabolického rastového hormónu. Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Popis produktu nájdete dole.