Informácie

Subcategories

Proteíny

Aktívne filtre

 • EXTREME&FIT - WPC 80

  24,90 €

  WPC 80% CFM je špičkový proteín veľmi lahodnej chuti. Tento vysokoproteínový výživový doplnok obsahuje v sušine 80% bielkovín, čo predstavuje v každej dávke až 22,5g čistých bielkovín. WPC 80 je určený pre podporu rastu svalovej hmoty, zvýšenie výkonu a regeneráciu. Je vyrobený z vysoko kvalitného instantného (ľahko rozpustného) sorvátkového proteínu CFM (najmodernejšie technológie výroby - cross flow microfiltrated). Svojim antikatabolickým účinkom pomáha udržať svalovú hmotu i za situácie nízkeho energetického príjmu. Obsahuje všetky esenciálne a neesenciálne aminokyseliny s vysokým podielom aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valín,L-izoleucín) a Glutamínu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT ZERO SUGAR - ISO 90

  33,00 €

  ISO 90 je určený na podporu nárastu čistej svalovej hmoty a k zvýšeniu sily a vytrvalosti a regenerácie. Okrem objemového obdobia je veľmi vhodný tiež do diét a pre obdobie rysovania svalovej hmoty ako pre mužov tak aj pre ženy. ISO 90 je proteínový instantný  izolát lahodnej chuti získaný ultrafiltráciou srvátky, čo je zárukou maximálnej využiteľnosti a vynikajúcej stráviteľnosti. Svojím silným antikatabolickým účinkom pomáha udržať a budovať svalovú hmotu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - MATRIX

  19,80 €

  Matrix Night proteín s postupným vstrebávaním je odborne a veľmi efektívne kombinovaná a dokonale vyvážená proteínová zmes, ktorá poskytuje svalom výhody z rôznych  živočíšnych zdrojov bielkovín. Ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, Kazein, Vaječný albumín a Glutamín peptid. To zaručí tu správnu kombináciu pre udržanie a nárast svalovej hmoty, sily a regenerácie. Neobsahuje sójový ani pšeničný proteín, iba živočíšne bielkoviny a preto je plnohodnotný, ale aj lahodný a dobre rozpustný. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - HYDRO 1000g / čokoláda

  35,00 €

  Tento proteín je enzymatický hydrolyzovaný srvátkový proteín. Hydro 77 je najkvalitnejší zdroj bielkovín s vysokou dávkou BCAA,  aminokyselín, glutamínu. Je používaný profesionálnymi športovcami, pretože im umožňuje stráviť veľké množstvo bielkovín, čo nie je možné s bežnými proteínovými doplnkami. Vďaka hydrolýze tento proteínový nápoj nezaťažuje tráviaci systém, takže živiny putujú priamo do krvného obehu. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - SOY PROTEIN 1000g

  15,00 €

  Sójový proteínový izolát obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny pre rast svalovej hmoty s  nulovým obsahom tuku. Sójový proteín je veľkým prínosom pre osoby s neznášanlivosťou laktózy a vegetariánov. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - BEEF PROTEIN 1000g / čokoláda

  27,00 €

  BEEF Protein je multifunkčný peptidovo - aminokyselinový prípravok z čistého hydrolyzovaného hovädzieho mäsa unikátnej kvality s prídavkom hydrolyzovaného srvátkového proteínu pre maximálne zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme. Popis produktu nájdete dole.

 • PROTEÍN EXTREME&FIT - MICELLAR CASEIN 1000g

  23,40 €

  Micelárny kazeín je nočný, pomaly vstrebateľný proteín výbornej chuti. Má hustú konzistenciu a dobre zasýti telo bielkovinami počas spánku. Je skvelým zdrojom bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami hlavne bodybuildérmi. Popis produktu nájdete dole.