Informácie

Subcategories

Carnitíny a spaľovače tuku

Aktívne filtre

 • EXTREME&FIT - TYROSINE 120 tab.

  9,90 €

  L-Tyrozín je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východzou látkou nervového prenášača a prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - FAT ATTACK

  13,90 €

  Extra koncentrovaná silná forma určená pre najnáročnejších konzumentov, športovcov a ľudí, ktorí chcú znížiť telesnú hmotnosť. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - CLA

  9,00 €

  CLA (konjugovaná kyselina linolová) je unikátna mastná kyselina klinicky preukázaná, že znižuje  telesný tuk, zvyšuje svalovú hmotu a podporuje celkové zdravie. Napomáha likvidovať tukové zásoby a súčasne podporuje tvorbu a rast svalovej hmoty. Ovplyvňuje tiež efektívnejšie využívanie energie, pretože funguje ako bariéra, ktorá bráni tuku vstúpiť do tukových buniek. Tuk sa namiesto uloženia v tukových bunkách presunie do svalových buniek, kde sa využije pri produkcii energie. CLA poskytuje množstvo potrebné na zníženie tuku bez nežiaducich kalórií. Výhody CLA je, že sa jeho účinnosť neznižuje v čase užívania. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - SYNEFRIN

  6,00 €

  Synefrín je účinným pomocníkom pri spaľovaní tukov a redukcii telesnej hmotnosti. V jednej tablete obsahuje najvyššiu povolenú dávku účinnej látky synefrín extraktu z Citrus aurantium až 10mg. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - COFFY

  7,00 €

  Coffy 200 mg je výrobok s najvyšším povoleným obsahom kofeínu – má ho až 200 mg v jednej tablete. Kofeín je látka, ktorá má silné stimulačné účinky na nervovú sústavu a podporuje spaľovanie tuku. V kombinácii s legálnymi tuk spaľujúcimi suplementmi poskytuje jedinečný recept na úbytok hmotnosti a prispieva k odbúraniu tuku z problémových partií. Efektívne dávkovanie predpokladá jeho aplikáciu pred fyzickým výkonom, takže výrazne prispieva k zvýšeniu koncentrácie na výkon a odstráneniu únavy. Popis produktu nájdete dole.