Informácie

Subcategories

Gainery a sacharidy

Aktívne filtre

 • EXTREME&FIT - GAINER 21

  49,00 €

  Whey Gainer 21 je lahodný nápoj pre extrémne rýchle naberanie hmotnosti, svalovej hmoty a dobrej regenerácie po tréningu. Bol vyvinutý preto, aby tvojmu telu poskytol vysoké množstvo kvalitných kalórii a bielkovín. Bielkovinová časť je vyrobená výhradne z prvotriednej kvality instantného srvátkového proteínu CFM, ktorá je zárukou maximálnej využiteľnosti  a ľahkého trávenia. Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - dextróza 1000g

  3,90 €

  Glukóza je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi. Tak sa dostáva do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie, alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni vo forme glykogénu (makromolekula zložená z molekúl glukózy). Popis produktu nájdete dole.

 • EXTREME&FIT - maltodextrín

  4,20 €

  Maltodextrín je  komplex zložených prírodných cukrov, ktoré v správnom množstve dodajú vyčerpanému organizmu potrebnú energiu. Je vhodný pre aktívnych športovcov a kulturistov pre zvýšenie energetického príjmu a dosiahnutie maximálneho výkonu. Plynule dodáva glukózu do krvného obehu a optimálne dopĺňa svalový glykogén, čo zabezpečuje dostatok energie počas tréningu a to bez zažívacích ťažkostí. Popis produktu nájdete dole.