Informácie

  • -10%
Hokejové Korčule BAUER S18 NSX Junior

Hokejové Korčule BAUER S18 NSX Junior

72,00 € Zľava 10%
80,00 €
Skladom

Hokejové korčule Bauer S18 NSX sú vhodnou voľbou pre rekreačné korčuľovanie alebo amatérske, príležitostné hranie hokeja. Novinka pre rok 2018Pozor! Značenie Junior znamená detská veľkosť. 

Veľkosť
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Hokejové korčule Bauer S18 NSX SR - Novinka sezóny 2018

Injected comp weave quarter - vonkajší materiál, drží nohu pod takým uhlom, ktorý umožňuje rýchlejšiu akceleráciu a rýchlejšie obraty. Dizajn inšpirovaný najvyššími radami korčúľ Bauer Vapor.

Anaform foam - polstrovanie penovým materiálom, vytvára členku vynikajúcu oporu, ktorá sa pôsobením tlaku a tepla nohy dokonalé prispôsobí tvaru nohy.

Anatomicky tvarovaný dvojdielny jazyk s vonkajším chráničom priehlavku zabezpečí jednoduché obúvanie. Korčuľa sa počas korčuľovania  spoľahlivo vytvaruje podľa tvaru vašej nohy.

Výstelka z mikrovlákien - výstelka z mikrovlákien, ktoré odvádzajú prebytočnú vlhkosť preč od pokožky a tak zostanú vaše nohy čo najdlhšie v suchu.

TPR (Thermal Plastic Rubber) - materiál podrážky vstrekovaný, nie je príliš tuhý, ale postačuje pre rekreačné hokejové zápasy, pri ktorých vám umožní krátke a presné oblúky.

Holder TUUK Lightspeed Pro, ktorý je vybavený nožmi TUUK STAINLESS STEEL. Nože sú s holdermi spojené a sú samostatne nedemontovateľné.