Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - AMINO BEEF
  • EXTREME&FIT - AMINO BEEF

EXTREME&FIT - AMINO BEEF

23,00 €
Skladom

Amino Beef sú proteínové tablety s vysokým obsahom živočíšneho proteínového hydrolyzátu na podporu rastu svalovej hmoty. Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje okrem hydrolyzátu hovädzieho mäsa aj hydrolyzát vaječného bielka na zvýšenie biologickej využiteľnosti. Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je zvlášť vhodný v rysovacom období. Okrem ochrany svalovej hmoty pred katabolizmom prispievajú aj k urýchlenej regenerácií a k tvorbe anabolických procesov. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Na čo sa používaj?

- podpora anabolických procesov
- urýchlením regenerace
- narastá a udržiavanie čistej svalovej hmoty
- udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie

Dávkovanie:

V deň tréningu odporúčame 5tab pred a 5tab po výkone. V deň voľna 5tab ráno, alebo Medzi jedľou a 5 tabliet pred spaním.

Zloženie:
Hovädzí hydrolyzovaný proteín 80%, vaječný hydrolyzát s obsahom krátkych peptidov 20% (obsah aminokyselín 99%), spevňovadlo: fosforečnan vápenatý, deliaca látka: stearan horečnatý, aróma.

Dolezite upozorneniam:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložka. V prípade výskytu Nežiaduci účinkovať je potrebne prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená Odporúčanie Denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Tento produkt nie je určený Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom Mies a mimo dosahu slnečného žiarenia. Výrobnej šarže a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je zladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre Športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj