Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - WHEYAMINOHYDRO 6000
  • EXTREME&FIT - WHEYAMINOHYDRO 6000

EXTREME&FIT - WHEYAMINOHYDRO 6000

13,90 €
Skladom

100% čisté srvátkové aminokyseliny s  komplexným aminokyselinovým  spektrum a okamžitou vstrebávateľnosťou. Pokryté je úplné spektrum esenciálnych ako aj neesenciálnych aminokyselín s vysokým podielom BCAA a Glutamínu. Pomocou  AMINO  HYDRO 6000 ste schopní udržať pozitívnu dusíkovú bilanciu a anabolický stav organizmu. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

AMINO HYDRO 6000 je preparát určený pre narastá čistej svalovej hmoty a udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie pri extrémnej záťahoch, či dlhodobom tréningovom procese. Mliečne aminokyseliny ŠÚ najrozšírenejším nutričným doplnkom pre podporu a narastá svalovej hmoty. Výhodou tohto produktu je okamžitá resorpcia - vstrebávateľnosť do vnútra-Slovakia bez potreby trávením.

použitím:

Podpora anabolických procesov.
Urýchľujú regenerace organizmu.
Posilneniam imunity.
Udržiavanie čistej svalovej hmoty.
Udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie.

Dávkovanie:

Odporúčaná denne Dávkovanie predstavuje 5 tabliet pred a 5 tabliet po tréningu. V netréningové dni sa Odporučte užívať tablety ráno na lačno, Medzi jedľou a pred spaním.

Zloženie:

Srvátkový proteínový hydrolyzát DH32, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Dolezite upozorneniam:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložka. V prípade výskytu Nežiaduci účinkovať je potrebne prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená Odporúčanie Denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Tento produkt nie je určený Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom Mies a mimo dosahu slnečného žiarenia. Výrobnej šarže a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je zladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre Športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj