Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - BCAA 2:1:1
  • EXTREME&FIT - BCAA 2:1:1

EXTREME&FIT - BCAA 2: 1: 1

16,80 €
Skladom

BCAA 2:1:1 majú v sebe obsiahnuté všetky tri esenciálne voľné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktorými sú L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje pomer 2:1:1 free form a iba tieto aminokyseliny prechádzajú cez pečeň v nezmenenej podobe a z krvi sa okamžite dostávajú priamo do svalov. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

BCAA 2: 1: 1 (leucín, Izoleucín, valín) je doplnok podporujúci tvorbu svalstva s obsahom vetvených aminokyselín. BCAA 2: 1: 1 sú obohatené o B-Complex ® ktory zohráva dôležitú úlohu pri syntéze a premene bielkovín, sacharidov, tukov a červených krvných doštičiek. Vitamíny skupiny B sa podieľajú na optimalizáciám krvného obehu, hormonálnych zmien, imunitného systému a správny činnosti mozgu a nervovej sústavy.
Zvyšujú energiu, silu a regeneráciu. BCAA počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej. Sú preto pre športovcov pomerne nedostatkové, pritom zásadne ovplyvňujú regeneráciu, zotaveniu po športe a funkciu svalov.

Mohlo by vás zaujať aj