Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - BCAA INSTANT
  • EXTREME&FIT - BCAA INSTANT

EXTREME&FIT - BCAA INSTANT

24,90 €
Skladom

BCAA 2:1:1 (Leucín, Izoleucín, Valín) instant je doplnok podporujúci tvorbu svalstva s obsahom vetvených aminokyselín bez cukru. Podaním pred výkonom zväčšujú energiu, silu a regeneráciu. BCAA  počas výkonu šetria svalový glykogén a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej. Sú preto pre športovcov pomerne nedostatkové, pritom zásadne ovplyvňujú regeneráciu, zotavenie po športe a funkciu svalov. Podaním zvyšujú pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu a zvyšujú vylučovanie rastového hormónu. BCAA sú v instantnej forme, výborne sa rozpúšťajú. Popis produktu nájdete dole.

Hmotnosť
Príchuť
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Dávkovanie:

Používa sa na doplnenie vetvených aminokyselín. Bežná jednorazová dávka predstavuje 6g rozmiešať v 100-200 ml vody, alebo zladeného nápojom.

Nutričné hodnoty v 6g:

L- Leucine 2500 mg L- izoleucín 1250 mg l- valín 1250 mg
Zloženie:
L-leucínu, L-Izoleucín, L-valín v pomere 2: 1: 1, prírodná aróma, maltodextrín, sukralóza.

Dolezite upozorneniam:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložka. V prípade výskytu Nežiaduci účinkovať je potrebne prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená Odporúčanie Denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Tento produkt nie je určený Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom Mies a mimo dosahu slnečného žiarenia. Výrobnej šarže a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je zladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre Športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj