Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - FAT ATTACK
  • EXTREME&FIT - FAT ATTACK

EXTREME&FIT - FAT ATTACK

13,90 €
Skladom

Extra koncentrovaná silná forma určená pre najnáročnejších konzumentov, športovcov a ľudí, ktorí chcú znížiť telesnú hmotnosť. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Účinnosť jednotlivých látok:

Synefrín - dôležitý vďaka termogennému efektu, pomocou neho sa totiž zvyšuje bazálny metabolizmus. Zvýšenie bazálneho metabolizmu sa prejavuje väčším energetickým výdajom a to aj v úplnom pokoji. Veľkým pozitívom je fakt, že tento výdaj je pokrytý zvýšeným spaľovaním tukov.

Kôra vrby bielej - používala sa v ľudovom liečiteľstve už od pradávna (v Číne tisícky rokov) k znižovaniu horúčky, bolesti, posilňujúcemu účinku, na prečistenie krvi atď. Účinnou látkou je tu salicin, ktorý sa v organizme premieňa práve na kyselinu acetylsalicilovú, ale bez ich nežiaducich účinkov. V prípravku je obsiahnutý salicin vo výnimočnej silnej koncentrácii 50% extraktu salicínu (obvyklé koncentrácia v prípravkoch obsahujú väčšinou 15% extrakt).

Kofeín - zvyšuje spaľovanie tukov a zároveň šetrí zásobný cukor (glykogén). Kofeín spolu s aeróbnym tréningom vybudí stresové hormóny adrenalín a noradrenalín, tuk sa uvolní z tukových buniek do krvného obehu a tým vytvoria ideálne podmienky pre využitie tukov ako energetického zdroja. Pokusy jasne preukázali zvýšenie mastných kyselín (tukov) v krvnom obehu až o 100%. Kombináciou synefrínu ešte niekoľkonásobne zvyšuje efektivitu tohto procesu.

Karnitín - v organizme nemožno spáliť jediný gram tuku bez karnitínu, a preto je jeho prítomnosť v každom špickovom "spaľovači" absolútne nevyhnutná. Všetky stimulačné mechanizmy na podporu spaľovania tukov by boli bez efektu, keby sme nemali dostatok karnitínu. Karnitín tartrát teda ideálne doplňuje velmi efektívnu trojkombináciu účinných termogénnych látok - synefrín, výťažok z vŕby bielej, kofeín.

Tyrosin - pôsobí ako priamy motivačný aminokyselinový stimulant - zvyšuje motiváciu a stimuláciu pre tréning, je zdrojom neurotransmiterov pre prenos nervových vzruchov do mozgu. V dôsledku toho dochádza po užití tyrosinu vo forme suplementu k stimulácii a zlepšeniu mozgovej aktivity, potlačeniu depresívnych a úzkostných stavov (výborné pre ľudí, ktorým nerobí dobre pochmúrne jesenné a zimné počasie).

HCA - (kyselina hydroxycitrónová) sa nachádza len v málo rastlinách, jej bohatým zdrojom je garcinia cambogia. HCA zabraňuje premene uhľovodíkov na tukové zásoby inhibíciou enzýmových reakcií. Má podobnú chemickú štruktúru ako kyselina citrónová nachádzajúca sa v citrusových plodoch. Potláča chuť do jedla a podporuje stratu hmotnosti.

80% extrakt zo zeleného čaju je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (catechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). V ľudskom tele, katechíny regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek. Posilňujú termogenézu - spaľovanie s tepelným pohlcovaním energie, čo vedie k zvýšenému využívaniu uložených tukov. Katechíny znižujú aj asimiláciu energie z potravy - viažu sa k nim a potláčajú aktivitu tráviacich enzýmov. Aktívne zložky zeleného čaju majú až 200 násobne vyššiu antioxidačnú činnosť ako Vitamín E (tokoferol).

Bioperin (Piperín) - štandardizovaný extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum). Ide o jeden z najužitočnejších látok, ktorý je vhodný kombinovať s ostatnými pre ich posilnenie a zvyšuje účinnosť a vstrebateľnosť živín ako cukrov, tukov a bielkovín.

Dávkovanie:

V deň tréningu užite 2 tablety ráno a 2 tablety pol hodiny pred výkonom.

V deň voľna môžete užiť 2 tablety ráno na lačno.

Dôležité upozornenie:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Výrobok je sladený sukralózou a je bez chemických konzervantov. 

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj