• -10%
  • Novinka
Kolieskové Korčule Bauer Vapor 2X Pro

Kolieskové Korčule Bauer Vapor 2X Pro

539,10 € Zľava 10%
599,00 €
Skladom

Novinka sezóny 2020/2021. Kolieskové Inline korčule Bauer Vapor 2X Pro. Novinkou v tomto modeli je zníženie prednej špičky  pre rýchlejšie odrazy a korčuľovanie. Sú navrhnuté pre profesionálneho hráča ktorý požaduje od svojich korčúľ rýchlosť, nízku hmotnosť a flexibilitu. Popis produktu nájdete dole.

Veľkosť
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Novinka sezóny 2020/2021. Kolieskové Inline korčule Bauer Vapor 2X Pro. Novinkou v tomto modeli je zníženie prednej špičky  pre rýchlejšie odrazy a korčuľovanie. Sú navrhnuté pre profesionálneho hráča ktorý požaduje od svojich korčúľ rýchlosť, nízku hmotnosť a flexibilitu.

Korčule Bauer Vapor 2X PRO disponujú úplne novým dizajnom v prednej ale i v zadnej časti. Konštrukcia Asymmetrical Quarter poskytuje zvýšenú stredovú oporu pre pohyblivosť a rýchlosť. Skelet s technológiou Asymmetrical Toe cap je vyvinutý pre zlepšenie odrazu a väčšej kontrole pri korčuľovaní.

Na základe viac ako 25 000 3D skenov nôh vytvoril Bauer špičku ktorá zmenšuje vnútorný priestor bez obetovania komfortu, najmä preto, že je lemovaná plsťou.

Vďaka technológií Aerofoam PRE sú korčule tepelne tvarovatelné z vnútornej ale aj z vonkajšej strany pre dokonale prispôsobenie Vášmu chodidlu.

Viazanie Intergrated Injected Facing ponúka lepšie obopnutie pre maximálnu kontrolu pri korčuľovaní.

Predný jazyk s integrovanými chráničmi vo vnútri zabezpečuje maximálnu ochranu z prednej časti.

Dokonale pohodlie topánky vďaka použitiu výrazne hrubšej peny od špičky po päty.

Pohodlie na hranách alebo členkových výplni pomáha zmierniť odtláčanie nohy, ktoré topánky s touto tuhosťou na elitnej úrovni môžu spôsobiť.

Korčule obsahujú mäkké kolieska, ktoré sú určené do haly alebo hladký povrch.

Mäkké predné kolieska s priemerom 76mm a zadné s priemerom 80mm. Kolieska značky Labeda.

Ložiská HI-LO Swiss.

Predchádzajúci model: Vapor 1XR / APX2R / APXR

Bauer

Mohlo by vás zaujať aj