• Novinka

TONY kolieskové korčule, čierno-zeleno-oranžové, ABEC7 Carbon, veľ. 33-37

36,00 €
Skladom

Regulovateľná kolieskové korčule Spokey TONY ŠÚ pripravené pre náročných užívateľovu. Technické parametre bolí Špeciálne navrhnuté tak, aby robili Najväčšie potešením z jazdy. 

Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Regulovateľná kolieskové korčule Spokey TONY ŠÚ pripravené pre náročných užívateľovu. Technické parametre bolí Špeciálne navrhnuté tak, aby robili Najväčšie potešením z jazdy. 

KVALITA
 
Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho Dovod dbáme na to, aby na ich výrobu bolí použité materiály najvyššej kvality.

Vieme, že je dolezite sa odlíšiť, Preto kladieme zvláštny doraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Korčule Spokey ŠÚ vyrobené v súlade s Najnovšie trendy a najmodernejšími FARBA.

Technológie a VÝHODY

Pri modeli Spokey TONY Moze rýchle a bezproblémové nastaviť potrebné veľkosť, ktora vám umožní optimálne prispôsobiť topánky nohe. Trvá to len niekolko sekúnd. Je to Vynikajúce Riešenie pre tych, Ktory stále rasta ai pre tych, ktore maju veľkosť "na rozhraní" (napr. 36/37).

Pri výbere Korčulu, buďte obzvlášť opatrný podvozku. Pri modeli TONY je podvozok vyrobený z hliníka, ktory zaručuje dlhú životnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti.

Model TONY je určený pre tych, ktory chcu vyskúšať Niečo nové, pocit nadšením z vyššej rýchlosti.

Kolieska ŠÚ vyrobené z odolného PU, s tvrdosťou 82A, ktora je optimálne pre rekreačných jazda. Ložiská ABEC7 Carbon zaručuj Najvyšším presnosť, dlhú životnosť a vysoká rýchlosť jazdy.

Trojitý systém zapínaním: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručuj Nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale Predovšetkým Najvyšším úroveň bezpečnosti. Vďaka pohodlnému a pevnému systému zapínanie, si mozem každý užívateľ prispôsobiť korčule podľa svojej potrieb.


Vložka Fitness Air Systém So zvýšenou priedušnosťou zlepšuje prenos tepla a vlhkosti.

Spokey
55555