Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - CREATIN PH-X
  • EXTREME&FIT - CREATIN PH-X

EXTREME&FIT - CREATIN PH-X

9,90 €
Skladom

KREATIN PH-X, s obsahom až 3400mg v dennej dávke. Creatin pH-X slúži na maximálne zvýšenie sily a intenzity cvičenca. Zvýšenie hodnoty pH v kreatínových molekulách zabezpečuje, že KREATIN pH-X prejde cez tráviaci systém a vstrebáva sa priamo do krvného obehu. Vďaka vysokej hodnote pH ho možno používať 10 krát efektívnejšie ako tradičný kreatín monohydrát. Kreatin pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa využije pre svalstvo skoro na 100%. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

- Zvýšenie sily a výbušnosti
- nenaťahujeme vodu do svalov
- vhodný pre mužov ai ženy
- vysoká vstrebávateľnosť
- ziadna žalúdočné problémy
- vhodný v objemovej ai rysovacej fázy

Dávkovanie:

V tréningové dni 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly 60 minút pred tréningom v 250 ml vody. Vo voľných dňoch dávkujte 2 kapsuly ráno a dve poobede v 250 ml vody, príp. džúsy.

Zloženie v 1 caps:
KreatinpH-X 850mg, želatínové kapsuly, maltodextrín,

Dolezite upozorneniam:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na Ktory koľvek zložka. V prípade výskytu Nežiaduci účinkovať je potrebne prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená Odporúčanie Denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Tento produkt nie je určený Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom Mies a mimo dosahu slnečného žiarenia. Výrobnej šarže a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je zladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre Športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj