Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - HMB
  • EXTREME&FIT - HMB

EXTREME&FIT - HMB

9,00 €
Skladom

HMB je skrátený názov pre látku beta-hydroxy-beta-methyl- butyrat, ktorá je metabolitom jednej z rozvetvených aminokyselín - leucínu. HMB v spojení so záťažovým tréningom, kvalitnou stravou s dostatočným príjmom bielkovín dokáže efektívne zvýšiť výstavbu novej svalovej hmoty a podporiť spaľovanie prebytočných telesných tukov. Popis produktu nájdete dole.

Balenie
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Veľmi efektívne je v kombináciám s ostatnými bežne dostupnými suplementu - v kombináciám s kreatínom preukázateľné zvyšuje jeho pozitívne účinky a prispieva k vyžšej svalovej sile, v kombináciám s L-glutamínom zamedzuje stratám na hmotnosti Nielen u Športovcov, ale aj u Ľudí s ťažkým, deštrukčným ochorením (napr. rakovina). V kombináciám s vitamínom C Pozitívne posobi v procesoch schopných Zlepšiť regenerace a Znížiť po tréningové únavu.

účinky:

- Je to veľmi účinný anabolizér
- efektívne zvyšujú silu
- podporuje spaľovanie podkožného tuku
- Urýchľuje regenerace
- Efektívne braní rozpadu svalovej hmoty počas extrémne náročných tréningové
- ai po vysadení si lahko udržíte získané svalové prírastkom

Dávkovanie:

Užito denne 4 tabletky 45 min pred zátaže a zapije dostatočným množstvom vody.

Dolezite upozorneniam:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložka. V prípade výskytu Nežiaduci účinkovať je potrebne prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená Odporúčanie Denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Tento produkt nie je určený Ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom Mies a mimo dosahu slnečného žiarenia. Výrobnej šarže a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je zladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre Športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj