Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

EXTREME&FIT - WPC 80 - 1000g
  • EXTREME&FIT - WPC 80 - 1000g

EXTREME&FIT - WPC 80

24,90 €
Skladom

WPC 80% CFM je špičkový proteín veľmi lahodnej chuti. Tento vysokoproteínový výživový doplnok obsahuje v sušine 80% bielkovín, čo predstavuje v každej dávke až 22,5g čistých bielkovín. WPC 80 je určený pre podporu rastu svalovej hmoty, zvýšenie výkonu a regeneráciu. Je vyrobený z vysoko kvalitného instantného (ľahko rozpustného) sorvátkového proteínu CFM (najmodernejšie technológie výroby - cross flow microfiltrated). Svojim antikatabolickým účinkom pomáha udržať svalovú hmotu i za situácie nízkeho energetického príjmu. Obsahuje všetky esenciálne a neesenciálne aminokyseliny s vysokým podielom aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valín,L-izoleucín) a Glutamínu. Popis produktu nájdete dole.

Hmotnosť
Príchuť
Množstvo
Informujte sa o dostupnosti na 0905 177 785

Dávkovanie:


Odporúčané dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zložení stravy. Odporúčame pre budovanie svalstva, zvýšenie hmotnosti a objemu svalovej hmoty užívať dávku (32g) po tréningu, dopoludnia (príp. popoludní) a pred spánkom. Pre dosiahnutie najlepšej chuti dodržujte toto odporúčané riedenie: Rozmixujte obsah 1 odmerky (32 g) v 200 ml vody, prípadne nízkotučného mlieka, čím získate v každej dávke 22,5g kvalitných, ľahko vstrebávajúcich sa bielkovín. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Dôležité upozornenie:


Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorú koľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Výrobok je sladený sukralózou a je bez chemických konzervantov.
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Mohlo by vás zaujať aj