Kategórie

Úvodná stránka

Informácie

Sada na šnorchlovanie maska + snorchel Celebes

22,70 €
U Vás doma do 5 pracovných dní
Množstvo
Skladom

Bez špecializovaného vybavenia môžete len ťažko obdivovať krásu podmorského sveta a jeho magickú  flóru a faunu. Šnorchlovacie sady bolí vytvorená špeciálne pre milovníkov podvodného dobrodružstva! Vďaka nim bude šnorchlovanie, teda šport, ktorý spočíva v plávaní na hladine vody s ponorenou tvárou do vody a pozorovanie podvodného života, ešte lepší!

Maska pre šnorchlovanie Spokey Celebes je vyrobená z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý zaručuje bezpečnosť pod vodou a zaisťuje dlhé a uspokojivé nosenia. Tvar sa ľahko a dobre prispôsobí tvári. 

Masky Spokey sú vyrobené pomocou najnovších technológií. Sú dobre utesnené, čo znamená, že sa voda počas potápanie nedostane dovnútra a použitie masky je tak naozaj bezpečné!

Šnorchel pre šnorchlovanie Spokey Celebes je tou najlepšou voľbou: je vyrobený tak, aby sa voda nedostala dovnútra. Tento šnorchel je ideálnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých milovníkov šnorchlovania. Navrhnutý pre pohodlné a ľahké dýchanie počas šnorchlovania. Šnorchel je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú dlhé a uspokojivé používania.

Spodný ventil a anti-wave koncovka zabraňujú vniknutiu vody do šnorchlu počas šnorchlovania.

Pre úplné pohodlie pri používaní je vhodné sa riadiť odporúčaniami odborníkov:

Je dôležité, aby maska bola ideálne prispôsobená tvaru tváre. Preto najprv priložte masku na tvár a až potom upravte jej veľkosť pomocou regulovateľného pásku.

Pre zabezpečenie dlhšej trvanlivosti masky, ju po každom použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Po usušení masku skladujte v chlade a chráňte pred slnečným žiarením.

A ak chcete, aby vaše maska vyzerala aj po mnohých použitiach stále ako nová, vložte ju do vlažnej vody a pridajte citrónovú šťavu. Ponechajte ju v takto pripravenej vode niekoľko hodín. Vďaka tomu bude silikón, ktorý mohol medzitým zmeniť svoju farbu, vyzerať znovu ako nový!

Určené pre rekreačné šnorchlovanie

parametre:

sklo: tvrdené TG

rám: PC

lícnica: silikón

pásik: silikón, možnosť regulácie dĺžky

náustok: silikón

rúrka: PVC

elastická spona uľahčuje pripevnenie šnorchlu k maske

spodný ventil a koncovka anti-wave

Spokey
K928189